Dla wygody użytkownika, strona przechowuje pliki cookies. Pozostając na stronie, akceptujesz politykę prywatności i cookies.

Firma - 2

ofirmie-baner

Poznaj nas lepiej

O Firmie

Wizja

Naszym celem jest stały i zrównoważony rozwój oraz powiększanie przewagi technologicznej nad konkurencją, ciągłe budowanie ugruntowanej pozycji na rynkach UE, rozwijanie i szkolenie kadry pracowniczej oraz działanie w idei społecznej odpowiedzialności biznesu w pełnej zgodzie z otoczeniem przedsiębiorstwa.

Misja

Naszą MISJĄ jest najdoskonalsze zaspokajanie potrzeb inwestorów i generalnych wykonawców poprzez realizację tematów związanych ze ślusarką aluminiową oraz różnymi typami fasad zgodnie z najnowocześniejszą wiedzą inżynierską, najlepszymi rozwiązaniami organizacji pracy przy zachowaniu najwyższych norm bezpieczeństwa.

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1989 roku od prowadzenia inwestycji budowlanych w Niemczech polegających na montażu fasad oraz budowlanej ślusarki aluminiowej – okien i drzwi. Przyzwyczajeni do zachodnich standardów od początku zwracaliśmy szczególną uwagę na najwyższą jakość wykonywanych usług.

W 2001 przekształciliśmy firmę i rozpoczęliśmy produkcję ślusarki i fasad aluminiowych w Polsce w oparciu o wybrane systemy wiodących w branży dostawców takich jak Schüco i PONZIO. Dzięki temu stosunkowo szybko staliśmy się znaną i uznaną firmą w branży produkcji fasad aluminiowych oraz okien do rezydencji i domów inteligentnych. Niedługo później weszliśmy na rynki europejskie głównie niemiecki i skandynawskie. Od 2018 eksportujemy nasze produkty także do USA.

Zarząd firmy, biuro projektowe oraz zakład produkcyjny mieszczą się w Jędrzejowie w województwie świętokrzyskim. Mam nadzieją, że materiały prezentowane na naszej stronie internetowej przekonają Państwa co do jakości wykonywanych przez nas produktów i usług oraz gorąco zapraszam do współpracy.

Wojciech Rzepka

Od 1989 roku specjalizujemy się w montażu a od 2001 w produkcji fasad aluminiowych, budowlanej stolarki aluminiowej oraz P.POŻ . 

O-Firmie-obraz-croped_big

Fakty

Przewaga technologiczna

Nowoczesny park maszynowy wyposażony w maszyny CNC oraz kompleksowe wyposażenie produkcji sprawiają że nasz potencjał produkcyjny jest naszą przewagą konkurencyjną.

Ciągłe inwestycje w nowoczesne narzędzia przygotowania produkcji i własne biuro projektowe sprawiają że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Badania i rozwój

Stale współpracujemy z Instytutem Techniki Budowlanej co owocuje licznymi audytami naszej firmy w zakresie kontroli jakości oraz produkcji.

Nasze produkty badane są w certyfikowanych laboratoriach badawczo rozwojowych takich jak GRYFITLAB oraz Instytut Techniki Okrętowej.

Certyfikaty

Posiadamy certyfikaty na produkcję antywłamaniowych okien i drzwi balkonowych w klasie WK2 oraz certyfikaty na produkcję drzwi dymoszczelnych i przeciwpożarowych w klasach: EI15, EI30 oraz EI60.

Dodatkowo posiadamy certyfikaty autoryzowanych producentów: SCHÜCO, PONZIO.

 • Projekty Unijne
  Odpowiedź:

  R&M ALUFASADY SP. Z O.O. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Rozwój działalności eksportowej przedsiębiorstwa R&M na nowych rynkach zagranicznych poprzez udział w prestiżowych targach branżowych

  Celem projektu jest zwiększenie konkurencyjności oraz wzrost przychodów ze sprzedaży eksportowej Firmy poprzez wdrożenie nowego modelu internacjonalizacji

  Dofinansowanie projektu z UE: 280 415,00 PLN

  FE_POPW_poziom_pl-1_rgb-1

  Odpowiedź:

  W związku z wejściem w życie od dnia 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem ich danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE pragniemy poinformować, Państwa o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich się to odbywa.

  Państwa dane osobowe zbierane są w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług i są zapisywane w naszych systemach komputerowych. Administratorem Państwa danych osobowych jest R & M Alufasady Sp. z o.o. ul. Kielecka 44, 28-300 Jędrzejów a we wszelkich sprawach związanych z przetwarzaniem Państwa danych osobowych przez w/w firmę prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych dostępnym pod adresem email: rim@rim.com.pl.

  Jako administrator danych osobowych informujemy, ze dane osobowe są zbierane i przetwarzane wyłącznie w celach: a. Realizacji zamówień b. Przekazywania informacji technicznych dopasowanych do Państwa potrzeb c. Wykonania ciążących na nas obowiązków prawnych

  Zgodnie z obowiązującym prawem, Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. dostawcom oprogramowania potrzebnego do prowadzenia działalności sprzedażowej, podmiotom realizującym dostawę towarów, partnerom biznesowym i podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Przekazywanie Państwa danych podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie bądź w ramach współpracy z nami będzie dokonywane do czasu uzyskania ewentualnego sprzeciwu od Państwa na przetwarzanie tychże danych. W każdej chwili macie Państwo prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możecie także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

  Z wyrazami szacunku,
  R&M Alufasady Sp. z o.o.